Андреевска Снежана


  • Адреса: бул.К.Ј.Питу 28-5/11
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7853 км
Дејности:

извршители


  • Факс: 02 2402286Мапа

Секој што ќе продава или издава стан - стар или нов ќе мора да приложи и документ за тоа колку е енергетски ефикасен. Новиот закон за енергетска ...
сите 20 | | | веќе видена

Од наредниот месец стапуваат на сила нови правила за работа во Германија од земји кои не се членки на Унијата. Условите за олеснети, но само за добивање виза ...
сите 11 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи