Andoteh


  • Adresa: Metodija Shatorov Sharlo (Rudi çajavec) 12-1/3
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7854 км

  • Telefon 2: 071 250173
  • Faksi: 02 3176701
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:30

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1456565487_53.png?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Andoteh siguron shërbim unik dhe revolucionar në mirëmbajtjen e pronës, duke ofruar një program gjithëpërfshirës të mirëmbajtjes parandaluese për të ruajtur dhe përmirësuar vlerën, jetëgjatësinë dhe bukurinë e pronës tuaj. Andoteh është themeluar për të plotësuar nevojat e pronarëve të zënë sot dhe të sigurojë klientët tanë me dhuratën e çmuar të kohës shtesë. Koha shtesë që mund ta kalojnë në gjëra më të këndshme dhe të rëndësishme për ju.

Qëllimi ynë është t'ju sigurojmë rehati dhe qetësi të mendjes duke e ditur se shtëpia juaj është e kujdesur mirë nga profesionistë, veçanërisht të përkushtuar në mirëmbajtjen e shtëpisë dhe pronës tuaj. Andoteh do të kujdeset për shtëpinë tuaj, kështu që nuk duhet të ... ne jemi të sigurt se keni gjëra më të mira për të bërë.
Gjithçka në një vend për shtëpinë tuaj.
Ne ekzistojmë për ju.

Rinovim dhe riorganizim të shtëpisë tuaj. Kujdesemi për sigurinë e vendbanimit tuaj.
Mirëmbajtje teknike dhe RREGULLIME TË VOGLA SHTËPIAKE: elektrikë, hidraulikë, ngrohje dhe klimatizim, aparate shtëpiake, etj. Montim të elementeve të kuzhinës dhe banjos si dhe të mobilieve.

Shërbime bojatisjeje, izolimi, suvatimi, gipsimi dhe llamarine. Vendosje pllakash në mënyrë profesionale, punim të betonit, kryejmë dhe ndërrim të dyerve dhe dritareve.
Shërbime higjiene sanitare, larje të sipërfaqeve të ashpra, larje me makinë të tapeteve dhe tepisoneve, larje e çdo lloj perdeje, pastrim i sipërfaqeve të arritshme dhe të paarritshme, çati, etj.
Suksesi ynë është i ndërtuar mbi përkushtimin e të punësuarve tani, ndaj përsosmërisë në shërbim dhe me zhvillimin e partneritetit të besueshëm me klientët tanë.
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj