Andar Kompani


  • Adresa: Hristo Tatarçev p.n. (Sava Kovaçeviq)
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7427 км
Kategoritë:

kiosqe dhe tobako


  • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 21:00
    D nga 10:00 deri më 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Mapa

Италија, која е светски лидер во производство на сладолед, оваа година поради пандемијата на Ковид-19, забележа 23 отсто помала побарувачка и потрошувачка, во ...
сите 25 | | | веќе видена

Банките ширум светот се соочуваат со вкупна загуба од кредити во вредност од 2,1 трилион долари (1,66 трилиони фунти) до крајот на 2021 година како последица ...
сите 3 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj