Anastasija centar


  • Address : Shirok Sokak (Marshal Tito) 61 kat 2
  • Place: Bitola
  • Distance: ≈7481 км

  • Telephone 2: +389 70 477786
  • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Map

Бесплатни свежи кајсии, праски, сливи, круши и јаболка и годинава ќе добиваат децата во градинките, а според одлуката на Владата, дистрибуцијата ќе почне од 15 ...
сите 4 | | | веќе видена

Народната банка квалитетно, навремено и транспарентно ја извршува статистичката функција, што е од витално значење за обезбедување на макроекономската ...
сите 97 | | | веќе видена

Предизвикот за привлекување и задржување на потребен, соодветно образован кадар е глобален проблем со кој се соочува и автомобилската индустрија. Во насока на ...
сите 64 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePassword



New user ? | Forgot your password? | Cancel