Аморини

ПаркингРаботиме 7 дена во неделатаКлиматизираноПлаќање со кредитни картички

 • Адреса: Љубљанска 4, Сити Мол кат 1
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7422 км
 • Локација: Сити Мол, Карпош 4


  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  60%заштеда
  Цена со ДДВ:7.180 ден.2.872 ден.

  Привезок (Сваровски кристали)

  30%заштеда
  Цена со ДДВ:3.200 ден.2.240 ден.

  Обетки (сребро 925 со Сваровски кри ...

  30%заштеда
  Цена со ДДВ:7.670 ден.5.369 ден.

  Прстен (сребро 925 со Сваровски кри ...

  20%заштеда
  Цена со ДДВ:3.860 ден.3.088 ден.

  Прстен (сребро 925 со Сваровски кри ...

  20%заштеда
  Цена со ДДВ:10.280 ден.8.224 ден.

  Ланче (сребро 925 со Сваровски крис ...

  10%заштеда
  Цена со ДДВ:1.890 ден.1.701 ден.

  Детски Обетки Hello Kitty

  10%заштеда
  Цена со ДДВ:1.720 ден.1.548 ден.

  Ланче Hello Kitty

  Цена со ДДВ:2.850 ден.

  Прстен (сребро 925 со циркон)


  Видете ги нашите производи на
  Мапа

  Познатиот бизнисмен Ванчо Чифлиганец, преку неговата фирма „Адора инженеринг“ купил нови 48.837 обични акции на Комерцијална банка, со што стана сопственик на ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Потпретседателот на Владата задолжен за економски прашања, координација на економските ресори и инвестиции, Фатмир Битиќи во рамки на работната посета на ...
  сите 29 | | | веќе видена

  Да се воведе еколошка такса во услови кога стопанството заживува во пандемијата од Ковид-19 не е добар потег и индиректно ќе предизвика зголемување на цените ...
  сите 22 | | | веќе видена

  Животот на граѓаните од месец во месец поскапува – а Владата е категорична дека ниту новиот еколошки данок нема да ја подгрее инфлацијата. Трошоците за живот ...
  сите 35 | | | веќе видена

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи