Amerikansko katce-Struga (American Corner)

Wi-Fi ZoneAirconditioned

  • Address : Vlado Maleski b.b.
  • Place: Struga
  • Distance: ≈7854 км

  • Working Hours: Mon - Fri from 10:00 to 20:00
    Sat from 11:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Suggested results for your search terms:

Eurolingva


  • Address : bul.Partizanski Odredi 15-a-2/12
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7851 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 20:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/d7f4121814ee145db8c53ad570d01c53.jpg?t=true&w=300&h=300
Map

Нови дополнителни 76 милиони евра за мерки за заштита на стандарот на граѓаните и поддршка на стопанството се обезбедуваат со ребалансот на Буџетот, како ...
сите 333 | | | веќе видена

Откако Статистика вчера ги објави податоците за просечната плата за март , на фејсбук се огласи премиерот Димитар Ковачевски, ко вели дека во ова малкумина ...
сите 77 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel