AMCM Klub Mobiliti

Air-kondicionerPaqesë me kartela kreditoreQasëse për persona të hendikepuar

Kategoritë:

gazeta dhe revista


  • Faksi: 02 3181349
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{sq}logo_1616145835_63.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Informohu, edukohu!

Me 15.000 ekzemplarë, “AMSM Klub Mobiliti” është revista me tirazh më të madh në Maqedoni, e cila përfaqëson një ndër beneficionet që ofron AMSM – pakot e anëtarësimit. Të gjithë AMSM anëtarët, revistën antarsuese e marrin falas në adresën e tyre të shtëpisë, ose në adresën e kompanisë, ndërsa botimin elektronik e marrin në e-mail adresën e tyre.

Në AMSM Klub Mobiliti do t’i gjeni rubrikat në vijim:

• Risi
• Intervju
• Automoto
• Teste dhe këshilla
• Udhëtime
• Lexoni, shikoni, dëgjoni
• Të njohurit si anëtarë të AMSM
• Stil
• Hi-tech
• Histori
• Sport

Me publikimin e reklamave dhe PR tekstet, si kompani fitoni mundësi të shkëlqyeshme për promovimin e produktevet, shërbimeve Tuaja, aktivitete koorporative dhe ndodhi.
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj