Подредување по

  • Термин
  • Растојание
  • Популарност
  • Рејтинг

Филтер по градови

  • Otava
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Ambasada dhe konsullata të republikës së maqedonisë jashtë vendit në Otava

Kanada-Ambasada në Otavë


  • Adresa: 130 Albert St.Suite 1006
  • Vendi: Otava

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

До крајот на 2020-та година сиромаштијата ќе се продлабочува во Македонија. Најновиот извештај на Светска банка за земјите од Западен Балкан покажува дека во ...
сите 64 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj