Пребарувањето е оптимизирано за Shkup

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Manastir
 • Belgrad
 • Ohër
Повеќе филтриПомалку филтри

Ambasada dhe konsullata në republikën e maqedonisë по градови

Belgrad Kumanovë Manastir Ohër Shkup Stip

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Ambasada dhe konsullata në republikën e maqedonisë

Viza aplikacionen centar za Kanada


 • Adresa: Osllo 6
 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zvicër-Ambasada/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Çeki-Ambasada/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Çeki-Konsullata/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ambasada e Norvegjisë-Serbi


 • Adresa: Milentija Popoviça 5-a
 • Vendi: Belgrad

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Austria-Konsullata


 • Adresa: Kliment Ohridski 35 lam.4 kati 3
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7481 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bullgari-Konsullata/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Greqi-Kosullata


 • Adresa: Tomaki Dimitrovski 39
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7481 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Hungari-Konzulat


 • Adresa: Shirok Sokak 91 (Marshall Tito)
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7480 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kanada-Ambasada në Serbia


 • Adresa: Kneza Milosha 75
 • Vendi: Belgrad

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Konsullata e nderit e Sllovenise


 • Adresa: Kuzman Josifovski p.n. llam.1 llok.1
 • Vendi: Ohër

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Konsullata franceze


 • Adresa: Shirok Sokak 42
 • Vendi: Manastir

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kroaci-Konsullata


 • Adresa: Shirok Sokak 91 (Marshall Tito)
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7481 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Latvijas-Konsullata/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Poloni-Konsullata


 • Adresa: Bul.Rilindasit Maqedonas 3-1
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7438 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00 • Sh nga 09:00 deri më 12:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Rumani-Konsullata


 • Adresa: Vienska 2
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7481 км
 • Orari i punës: Ma , Enj nga 11:00 deri më 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Rumani-Konsullata


 • Adresa: Goce Dellçev 1-1/27
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈7435 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 13:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Rusi-Konsullata


 • Adresa: Shirok Sokak 28 (Marshall Tito)
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7480 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Serbi-Konsullata


 • Adresa: 29 Nëntori 2/4
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7481 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sllovaki-Ambasada


 • Adresa: Bulevardi i Artit 18
 • Vendi: Belgrad

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Синдикатот е задоволен од мерката од четвртиот сет кој вчера го објави Владата, а таа е субвенции за платите за работниците во компаниите кои се погодени од ...
сите 11 | | | веќе видена

Индонезискиот остров Бали ќе ангажира 4.400 инфлуенсери за да го оживее туризмот погоден од пандемијата на вирусот корона.Инфлуенсерите ќе уживаат во ...
сите 32 | | | веќе видена

Аналитичарите на угледната банка „Голдман Сакс“ ја прогласија руската рубља за еден од трите најповолни избори за валути на пазарите во развој кога паниката ...
сите 3 | | | веќе видена

Од близу 40 илјади новорегистрирани невработени лица во периодот од февруари заклучно со август годинава, 12.580 граѓани се останати без работа поради ковид ...
сите 10 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj