Пребарувањето е оптимизирано за Shkup

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Manastir
 • Belgrad
 • Ohër
Повеќе филтриПомалку филтри

Ambasada dhe konsullata në republikën e maqedonisë по градови

Belgrad Kumanovë Manastir Ohër Shkup Stip

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Ambasada dhe konsullata në republikën e maqedonisë

Poloni-Konsullata


 • Adresa: Dimitar Pandillov 2-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Rumuni-Ambasada


 • Adresa: Rajko Zhinzifov 42
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Rumuni-Konsullata


 • Adresa: Rajko Zhinzifov 42
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Rusi-Ambasada/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

SHBA-Ambasada


 • Adresa: Samoillova 21
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Serbi-Ambasada/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shqipëri-Ambasada


 • Adresa: Sllavej Pllanina 2
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7425 км
 • Orari i punës: Ha - Enj nga 08:00 deri më 16:30 • Pr nga 08:00 deri më 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sllovaki-Ambasada


 • Adresa: Budimpeshtanska 39
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7421 км
 • Orari i punës: Ha - Mr , Pr nga 09:00 deri më 12:00 • Ma , Enj nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sllovaki-Konsullat


 • Adresa: Magjistralja e Adriatikut 47 (Rruga e Kaçanikut)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7420 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Slloveni-Ambasada


 • Adresa: Dane Krapcev 6-A
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км
 • Orari i punës: Ma - D nga 09:00 deri më 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Spanjë-Ambasada


 • Adresa: Nikolla Klusev 7 (27 Marsi)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7425 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Spanjë-Konsullata


 • Adresa: Nikolla Klusev 7 (27 Marsi)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7425 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Suedi Ambasada-Departamenti i Migracionit


 • Adresa: Brigada e 8-të Sulmuese 2
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7425 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Suedi-Ambasada


 • Adresa: Brigada e 8-të Sulmuese 2
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7425 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Turqi -Ambasada


 • Adresa: Sllavej Pllanina p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Turqi Ambasada-Zyra e Keshilltarit per Ekonomi


 • Adresa: Sllavej Pllanina p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Turqi Ambasada-Zyra e Këshilltarit për Çështjet Fetare


 • Adresa: Stiv Naumov 9 (Leningradska)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7425 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Turqi Ambasada-Zyra e keshilltarit Tregtar/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Turqi-Ambasada-Zyrë Këshillimi për kulturë dhe informacion


 • Adresa: VMRO 7-1/6 (Marksi dhe Engelsi)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ukrainë-Ambasada


 • Adresa: Albert Shvajcer 7-9
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 00:00 deri më 23:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Од ЕВН пак преку соопштение информираат дека во периодот од 15 март до 15 април годинава отчитувањата не се реализираа бидејќи евн ги почитувала препораките на ...
сите 26 | | | веќе видена

Претседателката на Сојузот на стопански комори, Даниела Арсовска во своето гостување во емисијата „А што не е јасно“ истакна дека 99 проценти од компаниите се ...
сите 47 | | | веќе видена

Пандемијата на коронавирусот ја намали потребата од балкански работници во Германија и Австрија. Појавата на вирусот влијаеше практично на сите области, сите ...
сите 107 | | | веќе видена

Народната банка објави ново видео од серијалот едукативни анимирани видеа „Со Народната банка во светот на финансиите“, посветено на електронското банкарство. ...
сите 10 | | | веќе видена

Француската влада соопшти дека го потпишала кредитот како помош од државата во висина од 5 милијарди евра за „Рено“. За потсетување компанијата веќе извесен ...
сите 28 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj