Пребарувањето е оптимизирано за Тетово

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Скопје
 • Битола
 • Струмица
 • Штип
 • Охрид
 • Куманово
 • Прилеп
 • Велес
 • Гевгелија
 • Тетово
 • Гостивар
 • Кочани
 • Ресен
 • Кавадарци
 • Неготино
 • Струга
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Амбалажа за пакување
 • Амбалажа - картон
 • Кеси и вреќи
 • Печатници
 • Амбалажа - пластична фолија
 • Фолии За Пакување
 • Печатарски Услуги
 • Пакување И Материјали За Пакување
 • Амбалажа - Пластични Шишиња
 • Хартија И Галантерија Од Хартија
 • Кеси - Хартиени
 • Пластика - Пластични Производи
 • Кеси - Пластични
 • Картони
 • Пластика - Производители
 • Рекламни Материјали
 • Канцелариски Материјали И Опрема
 • Кетеринг - Амбалажа
 • Најлони - Производство И Трговија
 • Етикети - Изработка
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Амбалажа


Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаWi-Fi ЗонаКлиматизирано

Раде 2003


 • Адреса: Перо Наков б.б.
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈9442 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 16:00

Раде 2003 e компанија која нуди амбалажа за пакување и кетеринг амбалажа, стиропорна, пластична, алуминиумска.


Б2


 • Адреса: Предраг Јанчевски 16
 • Место: Тетово
 • Оддалеченст: ≈9423 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 18:00 • Саб од 08:00 до 16:00

Дамели


 • Адреса: Иво Лола Рибар 385
 • Место: Тетово
 • Оддалеченст: ≈9422 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 18:00 • Саб - Нед од 09:00 до 17:00

Кодан Пласт


 • Адреса: Фуштанска б.б.
 • Место: Тетово

Агролоби-008


 • Адреса: Климент Охридски б.б.
 • Место: Струмица

Дејности:

кеси и вреќи

Агротехна


 • Адреса: Индустриска б.б.
 • Место: Кичево
 • Оддалеченст: ≈9473 км

Аква бит


 • Адреса: Воден 25
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈9537 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 15:00 • Саб од 08:00 до 12:00

Алди-ком


 • Адреса: Широк Сокак 136-б (Маршал Тито)
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈9535 км

Алекспак


 • Адреса: с.Блатец
 • Место: Виница
 • Оддалеченст: ≈9492 км

Ал Го Пласт


 • Адреса: ул.1520 бр.18
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈9445 км

Дејности:

кеси и вреќи

Амбалажни сервис


 • Адреса: Просенички пат б.б.
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈9535 км

Ангробелт


 • Адреса: Васил Ѓоргов 23-а-1/1
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈9439 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

Арион профи центар


 • Адреса: Гоце Делчев 2-Б
 • Место: Штип
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 17:00

Артик


 • Адреса: Васил Главинов 39
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈9508 км

Мапа

Министерот за економија Крешник Бектеши денеска присуствуваше на Саемот на бизниси од општина Сарај, кој се одржа во организација на фондацијата “Албиз“, каде ...
сите 34 | | | веќе видена

Со повеќе од 20 години искуство како претприемач и инвеститор во Хајтек бизниси со фокус на потрошувачката технологија, Џоди Голдстајн знае повеќе работи за ...
сите 10 | | | веќе видена

Додека скенирачите на фискали сметки се „острат“ за новата тура пари кои треба да легнат на нивните трансакциски сметки, што се очекува во февруари, нејасно е ...
сите 10 | | | веќе видена

Во Општина Лозово во тек се градежни активности за реконструкција и асфалтирање на улици и локални патишта. На увид на истите денеска дојде министерот за ...
сите 19 | | | веќе видена

Швајцарските приватни банкари се жалат дека некои од нивните клиенти повлекле голем дел од своите пари од банките со цел сами да ги чуваат, без оглед на тоа ...
сите 2 | | | веќе видена

Министерот за земјоделство, заедно со директорот на Државниот инспекторат за земјоделство, одржа работен состанок со претставници од Стопанската комора на ...
сите 14 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи