AM Cert


 • Adresa: Boris Trajkovski (Prvomajska) 202
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7856 км


  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Rezultatet e rekomanduara për kërkimin tuaj:

  ParkingQasje në InternetPunojmë 7 ditë në javëAir-kondicionerPaqesë me kartela kreditore

  AMSM Qendra për automjete


  • Adresa: Llazo Tërposki 19
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7850 км
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

  AMSM Qendra për automjete me 17 qendra testimi në 16 qytete është qendra e vetme në republikën e Maqedonisë, e cila bashkon të gjitha aktivitetet dhe shërbimet në lidhje me automjetet, miratimi i tyre, kotrolli i karakteristikave të sigurisë, përmirësime ekologjike, si dhe trajnime të shoferëve profesional dhe implementimin e rregullativës ligjore në sferën e transportit të brendëshëm dhe ndërkombëtar.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{sq}logo_1616145607_31.jpg?t=true&w;=300&h;=300
  ParkingPunojmë 6 ditë në javëWi-Fi ZonëAir-kondicionerPaqesë me kartela kreditoreQasëse për persona të hendikepuar

  AMSM Stacioni për kontroll teknik të automjeteve


  • Adresa: M.T.Golloganov (Ivo Lola Ribar) 21
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7851 км
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 19:00 • Sh nga 08:00 deri më 15:00

  Kontrollë teknike e rregullt dhe preventive, 24/7 dhënie të dokumenteve ndërkombëtare.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{sq}logo_1616145526_27.jpg?t=true&w;=300&h;=300
  ParkingPunojmë 6 ditë në javëQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  Zgjimi Company


  • Adresa: f.Poroj
  • Vendi: Tetovë
  • Distanca: ≈7820 км
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 18:00 • Sh nga 08:00 deri më 15:00

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1396271670_43.jpg?t=true&w;=300&h;=300
  ParkingPunojmë 6 ditë në javëPaqesë me kartela kreditore

  Mg Autotech


  • Adresa: Skopski pat 7
  • Vendi: Tetovë
  • Distanca: ≈7822 км
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 17:00 • Sh nga 08:00 deri më 14:00

  Stacioni i kontrollit teknik të veturave

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1457605673_39.png?t=true&w;=300&h;=300
  Mapa

  Според министерот за економија Крешник Бектеши, мерките ги даваат своите резултати во делот на зачувување на животниот стандард. Во случај, како што рече ...
  сите 37 | | | веќе видена

  Владата го разгледа и утврди текстот на Предлогот на закон за финанска поддршка на социјално ранливи категории на граѓани, за справување со енергетската и ...
  сите 141 | | | веќе видена

  Зголемените цени на имотот го направија поседувањето стан или куќа сè понеостварлив сон за многу Европејци – проблем што се влоши со кризата на трошоците за ...
  сите 14 | | | веќе видена

  Hyni në Librin e Artë

  Emri i përdoruesitFjalëkalim  Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj