Alukonigstahl Severna Makedonija


  • Adresa: bul.Shën Kliment Ohridski 52/3
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈9439 км
  • Lokacioni: Центар

  • Faksi: 02 2778752
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1565787476_88.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

ALUKÖNIGSTAHL është një kompani e suksesshme familjare, që operon në të gjithë Europën tashmë prej katër gjeneratash. Shërbimi ynë gjithëpërfshirës dhe unik njihet nga e gjithë industria. Partneriteti për ne nënkupton një shtysë të përbashkët për efikasitet më të lartë - si një "motor motivues", duke çuar në suksese të përbashkëta me partnerët tanë.

ALUKÖNIGSTAHL është një furnizues i sistemeve, me cilësi më të lartë, prej alumini, çeliku dhe PVC, si dhe komponentë për realizimin e arkitekturës moderne, me efikasitet energjetik dhe mbështet koncepte të qëndrueshme për ndërtim. Shpërndarja e markave me reputacion garanton cilësi, produkte premium që janë optimizuar vazhdimisht dhe përshtatur me kujdes për t'u përmbajtur me trendet aktuale arkitekturore dhe standardet e ndërtimit.

∙Profile alumini për fasada, dritare dhe dyer
∙Profile çeliku për fasada, dritare dhe dyer
∙PVC profile për dritare dhe dyer
∙Mbrojtje nga dielli
∙Dyer kundër zjarrit
∙Profile alumini për ndarje të brendshme xhami

Për më shumë se 60 vjet, ekziston një aleancë me dy prodhues ndërkombëtar, liderë të sistemeve: Schüco, një lider në tregun botëror me sistemet e aluminit dhe ekspert i sistemeve PVC, dhe Jansen, specialist për sisteme të profileve të çelikut. Ky bashkëpunim dhe zhvillimi inovativ i produkteve, e kanë çuar ALUKINIGSTAHL drejt teknologjisë dhe udhëheqjes së tregut.
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj