Alu klip

ParkingWi-Fi ZonëAir-kondicionerDërgesë

  • Adresa: Llavçanska korija 42
  • Vendi: Manastir
  • Distanca: ≈7480 км

  • Telefon 2: 075 416207
  • Faksi: 047 221556
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/f885026d7d92e6d0bde595337747b88c.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

ALU - Klip SH.P.K. vazhdimisht përpiqet të përmirësoj procesin e prodhimit në mënyrë që të jenë në gjendje t'iu ofroj një periudhë sa më të shkurtër të përmbushjes së porosisë tuaj . Ne jemi të vetëdijshëm se vetëm teknologjia e saktë nuk është e mjaftueshme për të arritur nivelin më të lartë të kënaqësisë së klientit, që është qëllimi ynë.

Pra, ne i kushtoj vëmendje të veçantë të gjitha fazave të komunikimit me ju - klientët tanë dhe ne jemi të vendosur të zgjerojmë gamën tonë të shërbimeve për të përmbushur nevojat tuaja .

Gjëja më e rëndësishme për ne është të keni një përshtypje të mirë të parë gjatë një vizite në dyqanet tona . Ne kemi një atmosferë të mirë dhe qasje miqësore nga përfaqësuesit tanë të shitjeve. Përfaqësuesit tanë të shitjes kanë aftësitë dhe njohuri për të përmbushur të gjitha kërkesat tuaja dhe t'ju japin këshilla .


Shërbimet tona përfshijnë:

Matjet e sakta të lokacioneve

Ekspertët tanë do të marrin masat e duhura në kohë dhe t'ju japin këshilla për konfigurimin optimal dhe plotësimin e zdrukthëtarisë tuaja.
Adresa e Dërgimit
Para datës së planifikuar të instalimit, personi nga departamenti i shitjes do të koordinohet me ju për kohën e dorëzimit të produktit të gatshëm . Zdrukthëtaria do të transportohen me transport të specializuar . Profilet dhe elementet shoqëruese janë të mbrojtura fabrikikisht për sigurimin e strukturave sipërfaqësore të paprekura dhe izolimin dhe mbrojtjen nga dëmtimi gjatë transportit dhe instalimit .
Nga zdrukthëtaria e vjetër dhe asgjësimin I të njëjtave .

Instalimi

Montuesit tanë janë të specializuar dhe ekspert me përvojë për përdorim të montimit me cilësi të lartë. Ne i kryejmë me sukses të gjithë instalimet e ndërlikuar dhe jo standarde në vendin e punës që kërkojnë një qasje indivuale dhe zgjidhje teknike inovative.


Suvatim

Ne nuk duam të braktisim punën tonë të jashtme. Prandaj ne tani ofrojmë suvatim që përfshin: mbushje e dritareve me gips, ngjitës gipsi ose gips kartonë, instalim i mbrojtësve anësor të pjesë së brendshme dhe bashkë me dihtungjet e silikoni akreliku nga jashtë.

Garanci dhe shërbime

Shërbimet tona janë falas në një periudhë të caktuar garancie. Ekspertët tanë janë gjithmonë të gatshëm t'ju përgjigjen çdo pyetjeje që mund të ketë.

Periudhë garancie për:

- Prodhim zdrukthëtarie dhe montim 24 muaj
- Shtëpi zdrukthëtarie 24 muaj
- Izolim i xhamit 60 muaj
- Prodhim dhe montim i blendeve 12 muaj

Garancia mbulon mangësitë që dalin nga punët e zakonshme ose për shkak të materialeve të këqija ose punimi. të gjithë këto defekte dhe mangësi ndreqen falas. Në rast të ndonjë problem të lidhur me mirëmbajtje dhe përdorimin e zdrukthëtarisë tonë, ju lutem na kontaktoni në zyrën tonë të personelit. Servis falas, dhe garancia mund të mos përdoret në rastet në vijim:

* Mos respektimi i punës dhe mosrespektimi i udhëzimeve ku dëmi ka qenë i shkaktuar nga ndotja e tepruar (ndezje materialesh të dëmshme të pjesëve mekanike të zdrukthëtarisë - guaska, sharketa, brava, doreza - të shkaktuara nga mbledhje e pluhurit)
*Mospërputhje e dokumentacioneve dhe vetë produktit
*Përpjekje për ndreqje nga ana e personit që nuk është i autorizuar nga ALI-KLIP;
*Vandalizëm dhe fuqi e madhe
*Moskujdes ose aktivitete të paramenduara të përdoruesit
më shumë
Retail Price - VAT Included:Ask for price

Stairs

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Exterior door


Shikoni prodhimet tona në
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj