Alternativa Instituti për martesë,familje dhe përvojë sistematike

ParkingQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Bul.Jane Sandanski 65
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7855 км

  • Telefon 2: 076 457566
  • Faksi: 02 2450671
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/58e6dd8a91d10571a1941a3dfa0dcdfa.jpg?t=true&w=300&h=300


- Psikoterapi

- Psikodiagnostikë

- Programe edukative

- Psikoedukim

- Psikiatri

- Psikologët

- testimi psikologjik

- Këshillimi dhe psikoterapi - individuale, martesor, familja

- Shkolla dhe zhvillimore probleme

- Në varësi të drogës dhe alkoolit
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj