ALS-B

Transport publikPunojmë 6 ditë në javëAir-kondicioner

  • Adresa: M.T.Golloganov (Ivo Lola Ribar) 70
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈9439 км
  • Lokacioni: кај Блу кафе во зградата према млечен

  • Telefon 2: 02 3078693
  • Faksi: 02 3078693
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 15:30
    Sh nga 09:00 deri më 13:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{sq}logo_1384941148_93.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Historia e firmës Als-B filloi në 1991 kur u themelua. Nga fillimi aktiviteti ynë kryesor është tregti me kushineta, semeringje, zinxhirët, zinxhir të dhëmbëzuar, ingranazhet, rripa, instrumente matëse, lidhëza dhe yndyra. ALS-B zgjodhi markat SKF, Kojo, FAG, Timken, KG, si prodhuesit më cilësorë dhe më të mëdhenj të kushinetave. Përkushtimi ynë për të përmbushur nevojat e klientëve tanë dhe stafi profesional cilësor, e bën Als-B një lider në fushën e tij. Vazhdimisht të orientuar ndaj komponentëve të zhvillimit, aktivitetet tona në punën e përditshme, i orientojmë në njohjen e sfidave që para nesh i përcakton tregu, duke drejtuar nga atje për zhvillimin e mëtejshëm të kompanisë, me qëllim për një përgjigje sa më cilësore dhe më efikase të nevojave të klientëve tanë të çmuar.

Gjërat e vogla që nënkuptojnë jetë, kushinetat ... Nuk ka lëvizje pa to, nuk ka industri, nuk ka trafik, nuk ka ...
më shumë
Retail Price - VAT Included:Ask for price

Measuring instruments

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Belts

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Sealing elements

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Bearings


Shikoni prodhimet tona në
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj