Alojz fontana galeria Stibell


 • Adresa: Gjorçe Petrov 11-3/2
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7846 км


  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Rezultatet e rekomanduara për kërkimin tuaj:

  Punojmë 6 ditë në javë

  Admiral


  • Adresa: Bul.ASNOM 68 lok.7 (AVNOJ)
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7855 км
  • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:30 deri më 16:30

  Projektimi, dizajnimi, implementimi dhe mirëmbajtja e burimeve publike, të animuara dhe muzikore, pishina dhe terreneve sportive, si dhe sauna dhe qendra spa.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1416469495_14.jpg?t=true&w=300&h=300
  ParkingE lejuar për kafshë përkedhësePunojmë 7 ditë në javëPaqesë me kartela kreditore

  Foja Ko


  • Adresa: Boris Trajkovski 152-a (Prvomajska)
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7856 км
  • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 17:00 • D nga 08:00 deri më 14:00

  Kopshti dhe qendra Foya operacional është një kompani që ofron një gamë të gjerë të produkteve dhe shërbimeve në fushën e hortikulturës.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1457007570_19.jpg?t=true&w=300&h=300
  Punojmë 6 ditë në javë

  Pinus


  • Adresa: Shishka 77
  • Vendi: Kavadar
  • Distanca: ≈7927 км
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 16:00 • Sh nga 09:00 deri më 14:00

  Pinus është një qendër kopsht që merret me shitjen me shumicë dhe pakicë të produkteve dhe aksesorëve të hortikulturës.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1621322173_7.png?t=true&w=300&h=300
  Punojmë 7 ditë në javë

  Vodena oaza


  • Adresa: Bul.K.J.Pitu 30/6-2
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7853 км
  • Orari i punës: Ha - D nga 08:00 deri më 20:00

  Oasis uji është një kompani që merret me projektimin dhe ndërtimin e pishinave, burimeve dhe qendrave spa.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1525087629_09.jpg?t=true&w=300&h=300
  Mapa

  Цените на нафтата паднаа на почетокот на неделава на меѓународните пазари под 74 американски долари, поради загриженоста за побарувачката во услови на ширење ...
  сите 29 | | | веќе видена

  Народната банка е лидер во регионот на Западен Балкан во активностите за поддршка на развојот на финтек-секторот. Северна Македонија е единствената земја од ...
  сите 58 | | | веќе видена

  Hyni në Librin e Artë

  Emri i përdoruesitFjalëkalim  Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj