Alma Savik


  • Adresa: Bratstvo Edinstvo p.n.
  • Vendi: Bogdanc
  • Distanca: ≈10817 км

  • Faksi: 034 218366
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1636623637_62.png?t=true&w=300&h=300


Al Ma-Saviç SHPKNJL është një biznes familjar me traditë të gjatë në prodhimin dhe tregtimin e frutave dhe perimeve dhe me tendencë për promovimin dhe plasimin e tyre në tregjet e huaja. Ne punojmë dhe jemi në kontakt të drejtpërdrejtë me prodhuesit e fruta-perimeve, d.m.th. punojmë pa ndërmjetës dhe përfaqësojmë nivelin e parë në tregti.

Al Ma-Saviç SHPKNJL është një kompani e besueshme, një furnizues i qëndrueshëm dhe në kohë i frutave dhe perimeve si në tregun vendas ashtu edhe në atë të jashtëm, e cila ofron shpërndarjen e një game të gjerë produktesh me origjinë vendase dhe të huaja. Ne përpiqemi të ofrojmë shërbim cilësor me sasi të mjaftueshme dhe të larmishme, dërgesë të shpejtë dhe çmim të mirë, që do të jetë konkurrues në tregjet tuaja, të cilat mundësojnë tendencën për të ndërtuar partneritete afatgjata me klientë vendas dhe të huaj.

Al Ma-Saviç SHPKNJL gjendet në pjesën juglindore të Maqedonisë ndërmjet dy qyteteve Bogdanci dhe Gjevgjelia, vetëm pak kilometra larg pikës kufitare Bogorodicë. Vendndodhja e favorshme dhe klima mesdhetare në kombinim me tokën pjellore dhe afërsinë e lumit Vardar, në këtë zonë mesdhetare kultivohen frutat mesdhetare. Si rezultat i numrit të madh prej 240 ditësh me diell në vit me një sasi vjetore prej 2392 orëve me diell, mundësojnë prodhim të suksesshëm të shumë kulturave bujqësore, ndër të cilat si specifike veçohet lakra dimërore, e cila ka sukses vetëm në këtë pjesë të Maqedonisë. Toka pjellore dhe mjedisi i pastër ekologjik, për shkak të afërsisë me malin Kozhuv, mundësojnë prodhimin e kulturave frutore ekologjikisht të pastra dhe të shëndetshme bujqësore dhe hortikulturore.


Me kalimin e viteve kemi fituar një përvojë shumëvjeçare në prodhimin dhe furnizimin e frutave dhe perimeve dhe jemi në bashkëpunim të drejtpërdrejtë me nënkontraktorët më të mirë individualë bujqësorë nga rajoni ynë dhe më gjerë, gjë që siguron përmbushjen e kërkesës së klientëve tanë.

Kompania jonë është gjithmonë e hapur për bashkëpunim me klientë besnikë dhe të ndershëm për bashkëpunim afatgjatë për interes të përbashkët.
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj