Allkoplast

ParkingWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Pllaçkovica 142
  • Vendi: Radovis
  • Distanca: ≈7517 км

  • Telefon 2: 078 224271
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 15:30

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/05d5cf12cc1c6d8f2d9f476d67604b8e.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Alkoplast është kompani për prodhim dhe punim të PVC dhe material të ndërtimtarisë prej alumini.

MISIONI

Të mundësojë produkte me cilësi të lartë dhe montazh cilësor të të njëjtave që të jeni të sigurt se keni fituar më shumë nga sa keni pritur.

Të sigurojmë një numër të madh blerësish të kënaqur që ALKOPLAST të jetë e sigurt se në vitet në vijim do ketë blerës të rinj.

Kompania për prodhim dhe punim të PVC dhe materialeve për ndërtim prej alumini, ALKOPLAST, është e pranishme të tregun e Maqedonisë prej vitit 2012. Përkushtimi ndaj cilësisë, këmbëngulja deri në detajet më të imëta që të përmbushen kërkesat e klientëve dhe ndjekje e vazhdueshme e arritjeve teknologjike më të reja në industrinë e materialeve të ndërtimit, mundësoi që kompania të vendos bashkëpunim me kompanitë më me emër në prodhimin e PVC dhe profileve të aluminit dhe prodhuesit e materialeve shtesë për ndërtimtari.

Pjesë e angazhimeve të biznesit të ALKOPLAST janë dhe roletat variolat, me të cipën përmbushet programi për material ndërtimtarie, dhe investuesve u jep mundësi që në një vend të kenë zgjidhjen cilësore maksimale.
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj