Alfi Tehnocentar


 • Adresa: rr.7 nr.16, lagj. Karposh
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈7861 км

 • Telefon 2: 031 420758
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 22:0050%save
Retail Price - VAT Included:399 MKD199 MKD

Fabbygo Inox Pot

39%save
Retail Price - VAT Included:999 MKD600 MKD

Fabbygo Inox Pot

35%save
Retail Price - VAT Included:999 MKD649 MKD

Слушалки Speak FLAT

30%save
Retail Price - VAT Included:999 MKD690 MKD

Тенџере

23%save
Retail Price - VAT Included:5.490 MKD4.200 MKD

Fabbygo бојлер 80 литри

21%save
Retail Price - VAT Included:6.990 MKD5.490 MKD

Столица од бамбус

20%save
20%save
Retail Price - VAT Included:4.990 MKD3.990 MKD

Fаbbygo Алуминиумска скала

18%save
Retail Price - VAT Included:3.700 MKD2.999 MKD

Гарден сет - маса и 2 столици

18%save
Retail Price - VAT Included:489 MKD399 MKD

Полнач со кабел 2.1А

17%save
Retail Price - VAT Included:7.190 MKD5.900 MKD

Велосипед Viper Super Classic 2 26' ...

17%save
Retail Price - VAT Included:1.699 MKD1.399 MKD

Прскалка за Разладување 15m

17%save
Retail Price - VAT Included:1.199 MKD990 MKD

Прскалка за Разладување 7.5m

17%save
Retail Price - VAT Included:14.990 MKD12.390 MKD

Set Bahama/Bali

17%save
Retail Price - VAT Included:14.990 MKD12.390 MKD

Set Bahama/Bali

17%save
Retail Price - VAT Included:2.399 MKD1.990 MKD

Прскалка за Разладување 30m


Shikoni prodhimet tona në

Rezultatet e rekomanduara për kërkimin tuaj:

ParkingPunojmë 6 ditë në javëAir-kondicionerDërgesë

Metalterm


 • Adresa: Fjodor Dostoevski 72
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7847 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00 • Sh nga 08:30 deri më 12:30

Firma METALTERM SHPK është e tehemeluar në vitin 1999. Veprimtaria themelore e firmës tone është import dhe tregti të materialeve për ujësjellës, ngrohje, armaturë për ujësjellës dhe ngrohje, instalacione industriale, pajisje për banjo, lesh mineral, si dhe asortimen i gjerë i materialeve nga çeliku I rrezistueshëm ndaj ndryshkut.

Bane Air - Servis termo king


 • Adresa: Vostaniçka 21
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7852 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Bane Air Servis Termo King merret me prodhimin e perdeve të ajrimit, të njohura nën emrin e brendit 'Bane Air', kaloriferë elektrikë- tajfune, rezistencë për ventilim dhe klimatizim, servisim dhe shitje të të gjitha llojeve te kondicionerëve si dhe punim të ngrohjes elektrike të dyshemesë dhe sistemit për mbrojtje nga bora dhe akulli.

Punojmë 6 ditë në javëWi-Fi ZonëAir-kondicioner

Energija


 • Adresa: Llondonska 1-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7849 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 20:00 • Sh nga 09:00 deri më 14:00

Energija është distributorë dhe servisues i autorizuar i prodhuesve me renome botërore të HVAC pajisje TOSHIBA - Japoni dhe CARRIER-SHBA.

Qasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

ICS Grup


 • Adresa: Rr.164 nr.46-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7853 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

ICS Grup është edhe diler dhe servisues i autorizuar i prodhuesve me renome botërore të HVAC pajisje DAIKIN-Japoni, si dhe të prodhuesve me renome botërore në vijim: SABIANA – Itali, CLINT, DYNAIR – Itali, Klima oprema i proklima nga Kroacia etj.

Mapa

Во услови кога Меѓународниот монетарен фонд (ММФ) ја намалува проекцијата за глобалниот раст, по втор пат годинава ја зголемува проекцијата за растот на ...
сите 86 | | | веќе видена

„СДСМ како одговорна партија, во изминатите две години спроведе низа мерки и политики кои обезбедуваат зголемување на животниот стандард, намалени трошоци и ...
сите 140 | | | веќе видена

СИЗ Македонија сообраќај АМЕРИТ денеска е домаќин на Генералното собрание на Унијата на патни транспортни асоцијации од Црноморскиот Регион – BSEC-URTA. На ...
сите 11 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalim


Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj