Alfi Bi-drejtoria


 • Adresa: Zona industriale p.n., lagj. Karposh
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈7861 км
15%save
Retail Price - VAT Included:47.590 MKD39.990 MKD

Fabbygo Камин на Пелет Simple 8

14%save
Retail Price - VAT Included:83.990 MKD71.990 MKD

Печка на пелети MBS Thermo Pellet 2 ...

14%save
Retail Price - VAT Included:14.999 MKD12.890 MKD

Fireplace Fabbygo Robot

13%save
Retail Price - VAT Included:48.590 MKD41.990 MKD

Печка на пелети MBS Thermo Pellet 1 ...

13%save
Retail Price - VAT Included:8.999 MKD7.790 MKD

Fireplace Fabbygo Robot Lux

13%save
Retail Price - VAT Included:8.999 MKD7.790 MKD

Fireplace Fabbygo Lux with steel li ...

12%save
Retail Price - VAT Included:8.999 MKD7.890 MKD

Fireplace Fabbygo Kreka

11%save
Retail Price - VAT Included:9.999 MKD8.890 MKD

Fireplace Fabbygo Black

11%save
Retail Price - VAT Included:9.999 MKD8.890 MKD

Fireplace Fabbygo Kreka Lux

10%save
Retail Price - VAT Included:129.160 MKD115.000 MKD

Печка на пелети Fabbygo 35kw

10%save
Retail Price - VAT Included:48.490 MKD43.490 MKD

Fabbygo Камин на Пелет Simple 8

10%save
Retail Price - VAT Included:79.990 MKD71.990 MKD

Fabbygo Камин на Пелет Simple 8

10%save
Retail Price - VAT Included:10.999 MKD9.899 MKD

Fireplace Fabbygo Robot Lux

8%save
Retail Price - VAT Included:15.999 MKD14.590 MKD

Fireplace Fabbygo Largo

8%save
Retail Price - VAT Included:5.999 MKD5.490 MKD

Fireplace Fabbygo Klasik

6%save
Retail Price - VAT Included:16.999 MKD15.890 MKD

Fireplace Fabbygo Robot Lux


Shikoni prodhimet tona në

Rezultatet e rekomanduara për kërkimin tuaj:

ParkingPunojmë 6 ditë në javëAir-kondicionerDërgesë

Metalterm


 • Adresa: Fjodor Dostoevski 72
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7847 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00 • Sh nga 08:30 deri më 12:30

Firma METALTERM SHPK është e tehemeluar në vitin 1999. Veprimtaria themelore e firmës tone është import dhe tregti të materialeve për ujësjellës, ngrohje, armaturë për ujësjellës dhe ngrohje, instalacione industriale, pajisje për banjo, lesh mineral, si dhe asortimen i gjerë i materialeve nga çeliku I rrezistueshëm ndaj ndryshkut.

ParkingWi-Fi ZonëPunojmë 7 ditë në javëAir-kondicioner

Jelo-Metal


 • Adresa: Rr.515 nr.1, Keramidnica
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7853 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 15:30 • Sh - D nga 07:30 deri më 10:30

Jelo-metal është një kompani udhëheqëse në Republikën e Maqedonisë në fushën e tregtisë së pajisjeve dhe materialeve shtesë të saldimit

Bane Air - Servis termo king


 • Adresa: Vostaniçka 21
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7852 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Bane Air Servis Termo King merret me prodhimin e perdeve të ajrimit, të njohura nën emrin e brendit 'Bane Air', kaloriferë elektrikë- tajfune, rezistencë për ventilim dhe klimatizim, servisim dhe shitje të të gjitha llojeve te kondicionerëve si dhe punim të ngrohjes elektrike të dyshemesë dhe sistemit për mbrojtje nga bora dhe akulli.

ParkingQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

TGS Gazra Teknike


 • Adresa: Aco Shopov 80 (Proleterska 4)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7847 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Veprimtaria themelore e TGS “Gazra Teknike” është prodhimi dhe tregtia me gazra teknike dhe medicinale, përderisa aktivitetet tjera përfshijnë transport, shpërndarje dhe shitje të gazrave medicinale dhe teknike, dizajn dhe zhgjidhje teknike,...

Mapa

Власта не се откажува од прогресивниот данок и покрај одлуката за негово замрзнување од почетокот на наредната година. Економскиот советник на премиерот Заев, ...
сите 32 | | | веќе видена

Индиски Махараџа ја огласил дел од својата палата во Џајпур на страницата за изнајмување недвижнини, „ Airbnb “. За околу 8.000 долари за ноќ, посетителите ќе ...
| | веќе видена

Еден од предизвиците за нашата земја е зголемување на продуктивноста. Затоа зборуваме за инвестирање во човечки капитал, односно колку сме вложиле во ...
сите 30 | | | веќе видена

Во понеделник ќе ги дознаеме новите цени на горивата. Согласно последната одлука на РКЕ бензинот Еуросупер БС-95 поскапе за денар, а Еуросупер БС-98, дизелот и ...
сите 30 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalim


Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj