Alfabet

Transport publikWi-Fi ZonëAir-kondicionerFëmijët janë të mirëseardhur

  • Adresa: Bul.Partizanski Odredi 91
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7422 км

  • Telefon 2: 070 228526
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 22:00Foto nga vendndodhja
ALFABET paraqet një qendër edukative që mundëson mësim të gjuhës së huaj në mënyrë të shpejtë dhe efikase, sipas parimit të metodave botërore dhe standard. Mësimi mbahet në ambiente të pajisura në mënyrë moderne, me një staf profesorësh profesionistë dhe kreativë.

Profesorët e punësuar në shkollës janë me përvojë profesionale shumëvjeçare. Kushtet për mbajtjen e mësimit janë shumë të mira, me klasa të pajisura shumë mirë, me video dhe audio prezantim të mësimdhënies. Punojmë me programet më bashkëkohore, sipas standardeve evropiane. Orët janë plotësuar me mësimdhënie kreative dhe interaktive në një ambient shumë të këndshëm. Japim orë dhe për IELTS, TOEFL dhe certifikatat e tjera që jepen nga qendra britanike.

Shkolla organizon dhe kurse për të rritur dhe fëmijë në gjuhën: anglisht, gjermanisht, italisht(nga mosha 16 e lartë), spanjisht(nga mosha 16 e lartë),shqip dhe turqisht.

Kurset fillojnë nga 15 shtatori dhe regjistrimi fillon nga 1 shtatori.


Kurset për të rritur zgjasin 4 muaj. Dëgjuesit vijnë dy herë në javë me nga 90 minuta. Në fund të çdo kursi jepet provim kontrollues dhe fitohet diplomë.


Numri i dëgjuesve në një grup është nga 5-10 dëgjues. Për ata që nuk mund të përshtaten me grupin, japim dhe orë individuale-

MËSONI GJUHË TË HUAJA SIPAS METODAVE TË VËRTETUARA.
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj