Alfa import

Wi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Zona industriale Lindore p.n., Maxhari
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7857 км

  • Telefon 2: 075 435075
  • Faksi: 02 3064404
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1473424907_35.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Hidroizolim

Bitumenit
Programi i bitumenit përfshin materiale polimembranoze hidroizoluese. Linja e prodhimit mbulon të gjithë strukturat e brendshme dhe të jashtme të hidroizolimit, lenta klasike bitumoni hidroizolues, masa klasike bitumoni, llace bitumoni dhe emulsione bitumoni për rrugët. Shirita hidroizoluese polimerbitumeni ndahen në foli metali, fiberglas, shirita për urra, pasta polibitumere me fleksibilitet të lartë për aplikim nën presion të ftohtë.

Alfa Import është importues ekskluziv dhe përfaqëson kompani botërore të njohura me renome si Univerzum Kurbshnica, Toza Markovic Kikinda, Zorka Opeka Shabac, Rapid Apatin, Bitumenka Saraevo, Terran Ungarija, gjithashtu importon nga kompani të njohura ndërtimtarie si Ursa, Kanuf Insulation, Potisjle Kanjiza (TONDACH) dhe korporata Xella.

Prej fillimit deri sot Alfa Import ndërton një imazh të njohur, të bazuar në besim, besnikëri dhe bashkëpunim të ngushtë me partnerët.

Programi i shitjes:
- Tulla fasadash (RAPID APATIN, ZORKA OPEKA)...
- Sisteme mbulimi (MEDITERRAN (TERRAN), NEXE DILJ, NEXE POLET, TONDACH, TOZA MARKOVIC)...
- Materiale për ndërtim (NEXE STRAZILOVO, UNIVERZUM, XELLA, ZORKA OPEKA)...
- Termoizolim (KNAUF INSULATION, URSA)...
- Hidroizolim (BITUMENKA)...
- Ngjitës (Viodom S.A, Ytong)...
më shumë
Retail Price - VAT Included:Ask for price

Nexe Crijep ќерамиди


Shikoni prodhimet tona në
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj