Alfa import

Wi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Zona industriale Lindore, Maxhari p.n.
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7430 км

  • Telefon 2: 075 435075
  • Faksi: 02 3064404
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1473424907_35.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Alfa Import – Zgjedhja juaj për ndërtim!

Aktiviteti kryesor i kompanisë është importit, shitja dhe shpërndarja e materialeve të ndërtimit me cilësi të lartë me shumicë, si:
• Sisteme mbuluese( qeramidhe gline dhe betoni) )
• Materiale për ndërtim (termoblloqe, bbloqe gas-betoni dhe silikoni, ferte kanalizuese)
• Tulla fasadash
• Hidroizolim (hidroizolim me shirita bitumeni, membrana hidroizuoluese bitulin)
• Termoizolim (lesh guri izolues, lesh xhami izolues, fleta për cati)
• Ngjitës ndërtimi (akrilik të bardhë/ ngjitës të përhimë për pllaka)

Alfa Import është importues ekskluziv dhe përfaqësues i disa kompanive botërore të njohura si: MLADOST, NEXE POELT Novi Beçeј, NEXE STRAZILOVO Serbi, NEXE DILJ Kroaci UNIVERZUM Kubrërshnica, TOZA MARKOVIC Kikinda, ZORKA OPEKA Shabac, RAPID APATIN Apatin, BITUMENKA Sarajevë, TERRAN Hungari, URSA Slloveni, KNAUF INSULATION Surdulica Serbi, POТISJE KANJIZA (Tondach) Kanjizha Serbi, XELLA (Ytong, Silka) korporatë Bullgari, SRDJAN NIKOLIC Serbi, ATHLOS Greqi и GUTTA Itali.

Alfa Import është kompani private e themeluar në vitin 1995. Kompania e cila nga fillimet e saja dhe deri më sot arrin një zhvillim të shpejtë dhe të vazhdueshëm dhe në periudhën 20 vjeçare në tregun maqedonas vendos standarde të reja në fushën e punës së shitjes dhe shpërndarjes me materiale ndërtimi. Fusha e veprimit të Alfa Import përfshin shpërndarje në të gjitha depot e shkarkimit dhe firmat e ndërtimtarisë në Maqedoni.

Salloni i shitjes për materialet e ndërtimit në Shkup, gjendet në Zonën Industriale Lindore - Maxhari, depo "Turtel".

Me Alfa Import deri në ndërtesa efikase të të ardhmes tuaj!

Për një ndërtim efikas me rëndësi të madhe janë karakteristikat fizike të ndërtimit, qëndrueshmëri, stabilitet, koeficient të përçueshmërisë së ngrohjes dhe mbrojtje të mjedisit hapësinor si dhe aktivitetet e ndërtimit në lidhje me mënyrën e ndërtimit që mund të kryhet me përdorimin e teknikave të ndryshme. Ne jemi këtu t’ju ofrojmë më të mirë.

Motoja e Alfa Import është cilësi dhe qëndrueshmëri.
më shumë

Shikoni prodhimet tona në
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj