Alfa import

Wi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Zona industriale Lindore, Maxhari p.n.
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7430 км

  • Telefon 2: 075 435075
  • Faksi: 02 3064404
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1473424907_35.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

MATERIALE PËR NDËRTIM
NEXE Group (IGM Strazilovo)
Programi i shitjes në fushën e materialeve për ndërtim përfshin termoblloqe të cilat prodhohen në dimensione të mëdha në krahasim me tullat klasike dhe rezultati është përdorim më i ulët i blloqeve për m2, më pak llaçi për përdorim dhe kursim kohe në ndërtim. Programi termo përbëhet nga termoblloqe me trashësi 20,25,30 dhe 38 cm për ndërtimin e mureve të jashtme dhe blloqe ndarëse me dimensione nga10 dhe 12 cm

ZORKA OPEKA (Klimabloc)
Programi KLIMABLOC përfshin termoblloqe për ndërtimin të mureve të jashtme me dimension 20,25,30,38 dhe 50 cm, që përfaqësojnë sistemin monolit, që përfaqëson ndërtim muri pa përdorimin të termoizolimit dhe izolimit të jashtëm.

UNIVERZUM
Programi i shitjes së materialeve të ndërtimit nga programi Univerzum përfshin blloqe giter, blloqe ndarëse, fert trarë, fert kanalica, Fert mbushja me 14 dhe 16 cm, Elemente për mbi derë9 dhe 12 cm dhe Tenisit për fusha tenisi dhe pista vrapimi.

XELLA (Ytong, Silka, Multipor)
Programi i shitjes i markë Silka përfshin blloqe kalcium silikat në 4 formate dhe 8 modele. Janë prodhuar nga lëndë të para lokale të përbërë nga gëlqere, rërë dhe ujë. Këto lëndë të para janë gjenden kudo në natyrë dhe nuk përmbajnë kimikate të dëmshme.
Programi i shitjes së markës Ytong përfshin 5 lloje blloqesh nga gasbeton autoklav. Me një shumëllojshmëri të karakteristikave fiziko-mekanike:
-B 2,0 / D 350 YTONGextrA + - Për muret jo mbështetëse të banesave me energji të ulët dhe pasive; Forca e deklaruar 2,0 MPa; Masa e deklaruar në vëllim 350 kg / m³ përçueshmëria termike λ10 thatë = 0,09 Ë / mK,
-B 2,5 / D 390 YTONGA + - Për muret jo mbajtëse të ndërtesave me efikasitet energjetik; Forca e deklaruar 2,5 MPa; Masa e deklaruar në vëllim 390 kg / m³ përçueshmëri termike λ10 thatë = 0,11 Ë / mK
-B 2,5 / D 440 - Për mure jo mbajtëse; Forca e deklaruar 2,5 MPa; Masa e deklaruar në vëllim 440 kg / m³ përçueshmëri termike λ10 thatë = 0,12 W / mK
-B 5,0 / D 600 - për mure mbajtëse dhe kundër dridhjeve; Forca e deklaruar 5,0 MPa; Masa e deklaruar në vëllim 600 kg / m³ përçueshmëri termike λ10 thatë = 0,16W / mK
-B 5,0 / D 700 - Për mureve me aftësi të rritur zhurmë-izolimi; Forca e deklaruar 5,0 MPa; masa e deklaruar në vëllim 700 kg / m³ përçueshmëri termike λ10 thatë = 0,18 W / Mk
Programi i shitjes së markë Silka përfshin blloqe kalcium silikat në 4 formate dhe 8 modele. Janë prodhuar nga materiale të para lokale të përbërë nga gëlqere, rërë dhe ujë. Këto lëndë të para janë gjenden kudo në natyrë dhe nuk përmbajnë kimikate të dëmshme. Këto lëndëve të para janë gjetur kudo në natyrë dhe nuk përmbajnë asnjë kimikate të dëmshme.
Ytong Multipor është pllakë minerale termoizoluese me qëllim fitimi të një izolimi më të mirë në objektet e ndërtimit.
Ytong Multipor dimenezionet e pllakave janë 75100125150 dhe 200 mm.
më shumë

Shikoni prodhimet tona në
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj