Alfa import

Wi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Zona industriale Lindore, Maxhari p.n.
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7857 км

  • Telefon 2: 075 435075
  • Faksi: 02 3064404
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1473424907_35.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Alfa Import është importues ekskluziv i kompanive botërore të njohura si Univerzum Kurbshnica, Toza Markovic Kikinda, Zorka Opeka Shabac, Rapid Apatin, Bitumenka Saraevo, Terran Ungarija, gjithashtu dhe importon dhe nga kompani ndërtimi të njohuri si Ursa, Kanuf Insulation, Potisjle Kanjiza (TONDACH) dhe korporata Xella

Prej fillimit deri më sot Alfa Import ndërton një imazh të njohur, të bazuar në besim, besnikëri dhe bashkëpunim të ngushtë me partnerët.
Kompania disponon me:
Rrjet shpërndarës cilësor
Është zhvilluar një rrjet i gjerë shitjeje, i mbështetur nga e gjithë logjistika infrastrukturore
gamë e gjerë e materialeve të ndërtimit
magazina të mëdha dhe të organizuar mirë
shërbim komercial fleksibil dhe financiar.

Programi i Shitjes:
- Tulla Fasadash(RAPID APATIN, ZORKA OPEKA) ...
- Sisteme Mbuluese (MEDITERRAN (TERRAN), NEXE DILJ, NEXE POLET, TONDACH, TOZA MARKOVIQ) ...
- Materiale për Ndërtim (NEXE STRAZILOVO, UNIVERZUM, XELLA, ZORKA OPEKA) ...
- Termoizolim (Knauf IZOLIMI, URSA) ...
- Hidroizolim (BITUMENKA) ...
- Ngjitës (Viodom SA, Ytong) ...

ÇATI DHE TJEGULLA
Terran
Betoni si material bazë për prodhimin e pllakave tona është një ndër materialet më të zakonshme që përdoret për të mbuluar çatitë.
Avantazhet e tjegullave të betonit, stabilitetit i ngjyrave dhe sipërfaqe e lëmuar, mbrojtje nga ndikimet e jashtme, vazhdimësi në formë dhe përdorim praktik, peshë dhe qëndrueshmëri & përbërës natyral
Çdo tjegull e jonë dhe element fazonik betoni e ka kaluar përpunimin sipërfaqësor. Ne ofrojmë tre lloje të përpunimit sipërfaqësor të cilat ndërmjet tyre dallohen në cilësinë dhe elementet përbërëse:
(Basic) lëshime të sipërfaqeve të punuara: rezistencë e lartë, ngjyrë e qëndrueshme, konstituim i mirë dhe cilësi e sipërfaqes.
Colorsystem: Produktet që trajtohen në këtë mënyrë në një masë më të madhe janë të qëndrueshme ndaj kushteve atmosferike.
Resistor (kategoria premium): kryhet përpunim i sipërfaqeje të tillë të tjegullve betoni që mundëson realizimin e cilësisë së lartë.

NEXE DILJ
Çatia cilësore është e qëndrueshme në të gjitha kushtet atmosferike, papërshkueshmëri nga uji, qëndrueshmëri e gjatë dhe instalim i lehtë, i lehtë për mirëmbajtje. Çatia cilësore duhet të ketë mundësi të lehtë për rindërtimin dhe duhet të jetë ekologjikisht e pranueshme. Të gjitha karakteristikat e përshkruara i ka në tjegullat Nexe. Për cilësinë ju garantojmë me çmimet dhe certifikatat e shumta, të cilat i fituam si një shenjë e cilësisë së lartë, traditës, ndërgjegjësimi mjedisor dhe të kontributit në zhvillimin e qëndrueshëm. Të gjitha tjegullat Nexe garancia për cilësi të produktit është të paktën 30 vjet. Nëse blerësi vendos për një përbërje tërësore të çatisë me NEXE KROVOPLUS pajisje çatish, mundësohet një garanci shtesë 30 + 10 vjet.
Çatitë e gamës tonë të produktive janë firmat e mëdha të tjegullave, që me ngjyrën cilësore dhe dizajnin paraqesin një kombinim unik të çatisë tuaj. Tipar kryesor i tjegullave janë madhësia e tyre (10 com / m2) që ndikojnë dukshëm konsumin e materialeve, dhe shpejtësinë e ndërtimit dhe në fund të fundit përfaqëson një fitim ekonomik më të mirë. Ne ofrojmë një gamë të ngjyrave të tjegullave- natyror, e kuqe dhe e zezë.

NEXE POLET
Çatitë Solutions të programit Nexe Polet Srbija përfshihen në kategorinë e pllakave të presuara për mbulimin e çative.
Falcet e thellë të dyfishta mundësojnë një tërheqje të pabesueshme të sipërfaqes së çative. Përparësia më e madhe nga përdorimi i tjegullave, për dallim prej tjegullave të tjera të ngjashme prej gline është zgjidhja e tyre konstitutive që mundëson vendosje rrëshqitëse të sipërfaqeve të çative në rangiun prej 31,5 cm deri 35,5 cm.

TONDACH
Pllaka të presuara nga programi i TONDACH përdoren për mbulim të çative në pjerrësi. Falë falcove dyanësore me një thellësi të madhe, këto tjegulla mundësojnë një plombim akoma më të mirë të sipërfaqeve të çative, me të cilën është mënjanuar rreziku nga hyrja e shiut të shoqëruar me erë dhe rënie të borës së thatë.
Çatia TONDAH® ka jetëgjatësi më të gjatë se njëqind vjet, nëse konstruksioni i çative është krijuar sipas standardeve të përcaktuara. Miti TONDAH® nuk janë vetëm të qëndrueshme, por ata janë dhe ekonomike nëse merret parasysh vlera e këtij materiali për çati.
Për një kohë të shkurtër një çati të re!
Çatia juaj e vjetër shumë lehtë dhe shpejtë mund të riparohen d.m.th të zëvendësohet. Pse të shpenzoni më shumë para? TONDAH® ka një dërgesë dhe shërbim të shpejtë, zgjidhje të plotë (ofron këshilla ekspertësh për ndryshimet e mundshme) dhe profesionalisht do të zbatojë idetë tuaja, dhe ju do të shijoni përparësitë e TONDAH® 33 vjet garanci, qëndrueshmëri e sigurt, vlera të qëndrueshme për brezat e ardhshëm dhe vetëdije ekologjike.
më shumë

Shikoni prodhimet tona në
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj