Alfa Еngineering


 • Address : Dimitija Chupovski (Veljko Vlahovikj) 1-A/1-3
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7425 км
 • Location: Рекорд


  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Retail Price - VAT Included:Ask for price

  GRP PIPE


  See our products at

  Suggested results for your search terms:

  Stoimenov


  • Address : Damjan Gruev b.b.
  • Place: Kocani
  • Distance: ≈7497 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 16:00

  Градежната компанија Стоименов успешно опстојува на пазарот уште од далечната 1991 година, претежно во областа на нискоградбата.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1617086918_95.png?t=true&w;=300&h;=300
  Wi-Fi ZoneAirconditioned

  Marai


  • Address : bul.Sv.Kliment Ohridski 52-a lok.1
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7424 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

  MARAI DOOEL is a successful company with 7 years of experience in the construction market.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1491903569_98.jpg?t=true&w;=300&h;=300

  Galik


  • Address : Vasil Gjorgov 21 lok.5
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7424 км

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1660809801_43.png?t=true&w;=300&h;=300

  Sopot  The location of the mine-quarry in the area of ​​s.Sopot, Kumanovo, with direct asphalt access road in length from 4.5 km next to the highway Kumanovo-Tabanovci.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1525422434_3.png?t=true&w;=300&h;=300
  Map

  Енергетската состојба, за жал, ја следи незнаење од една страна и од друга страна голем криминал и корупција. Два примери за денес за да се отворат две големи ...
  сите 103 | | | веќе видена

  Поевтини суровини од Турција ќе се увезуваат кај нас. Ова значително ќе ги намали трошоците за производство, со што се очекува пад на цените на земјоделските ...
  сите 47 | | | веќе видена

  За набавките на природен гас за јануари и за февруари државата потпиша дека плати или ќе плати три милиони евра повеќе од берзанската цена на гасот за овие два ...
  сите 60 | | | веќе видена

  Нафтениот и гасниот гигант „Шел“ објави рекорден годишен профит, откако цените на енергијата значително се зголемија минатата година поради руската инвазија на ...
  сите 26 | | | веќе видена

  Login on Golden Page

  UsernamePassword  New user ? | Forgot your password? | Cancel