Aleksandar Pecalevski - Geodezija


 • Address : Todor Aleksandrov (Salvador Aljende) 61
 • Place: Skopje


  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Согласно одлуката на Советот на ЕУ за приклучување на Хрватска кон евро-зоната на 1 јануари 2023 година, хрватската куна ќе биде официјално парично средство ...
  сите 20 | | | веќе видена

  Честото зголемување на каматните стапки во изминатиот период беа главниот механизам за ограничување на инфлацијата во светот. Сè поскапите станбени кредити и ...
  сите 110 | | | веќе видена

  Од македонскиот оператор на електропреносен систем (МЕПСО) информираат дека во насока на искористување на добрите временските прилики, деновиве во ...
  сите 18 | | | веќе видена

  Login on Golden Page

  UsernamePassword  New user ? | Forgot your password? | Cancel