Aleksandar


  • Adresa: Goce Dellçev p.n.
  • Vendi: Strumicë

  • Telefon 2: 072 273006
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 17:00
    Sh nga 08:00 deri më 15:00
  • Пауза: Ha - Pr nga 12:00 deri më 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Норвешкиот државен фонд за инвестиции кој воедно е и најголемиот инвестициски фонд во светот, а важи и за најстабилен изгуби неверојатни 1,33 трилиони норвешки ...
сите 33 | | | веќе видена

Интернационалната компанија “Мастеркард” ја објави својата посветеност да овозможи зголемување на ограничувањата за бесконтактно плаќање низ цела Европа. Овој ...
сите 7 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj