Алекс екскурзии (Тописат)


 • Адреса: Гоце Делчев 19
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7866 км
  Препорачани резултати за вашето пребарување:

  Работиме 6 дена во неделатаДостапен интернетКлиматизираноПлаќање со кредитни картичкиДопуштено за деца

  ЈК травел


  • Адреса: Добривое Радосавлевиќ 22
  • Место: Битола
  • Оддалеченст: ≈7908 км
  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 20:00 • Саб од 10:00 до 15:00

  Работиме 6 дена во неделатаКлиматизираноПлаќање со кредитни картички

  Делфина турс


  • Адреса: Битпазарска 22
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7852 км
  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 17:00 • Саб од 09:00 до 14:00

  Автобуска станица Охрид 046/260-420. Главната цел на туристичката агенција Делфина Турс е да понуди квалитетен сервис со цел да се задоволи клиентот и да се постигне максимум во работата. Професионалното работење и изборот на возниот парк нудат: комфор, брзина, сигурност до сите дестинации.

  Работиме 6 дена во неделатаДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  Ројал Стар Травел


  • Адреса: Св.Кирил и Методиј 42/1 (М.Х.Јасмин)
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7852 км
  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 17:00 • Саб од 10:00 до 14:00

  Royal Star Travel е туроператор формиран како дел од Royal Star Group кој ги нуди сите видови квалитетни туристички услуги.

  ПаркингДостапен интернетWi-Fi ЗонаРаботиме 7 дена во неделатаКлиматизирано

  Домино лине


  • Адреса: Никола Карев 20, лок.13
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7853 км
  • Работно време: Пон - Пет од 06:00 до 18:00 • Саб - Нед од 06:00 до 17:00

  Нашата компанија нуди автобуски превоз до Бугарија, Македонија, Косово, Грција, Албанија, Босна, Црна Гора, Азербејџан.

  Мапа

  Скопскиот аеродром постигнува рекорди во превезување на патници. Ова беше соопштено по повод прославувањето на 10-годишнината од управувањето на Холдингот ТАВ ...
  сите 22 | | | веќе видена

  Жителите на населеното место Усје попладнево излегоа на протест по повод неисполнетите ветувања на градоначалникот на општина Кисела Вода Филип Темелковски. ...
  сите 40 | | | веќе видена

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка


  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи