Алекс


  • Адреса: Крижевска 19
  • Место: Кочани
  • Оддалеченст: ≈7495 км

  • Телефон 2: 033 275229
  • Факс: 033 277229
  • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Владата, на вчерашната 25-та седница, донесе одлука да го предложи на усвојување во Собранието Предлогот законот за изменување и дополнување на Законот за ...
сите 46 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи