Albuna metal construction


  • Adresa: rr.11 nr.134 f.Kadino
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7864 км

  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00Foto dhe video galeri

Фирмата Албуна Метал Констракшн ДООЕЛ, е формирана во март 2015 г. во Скопје Р.Македонија. Во производството на нашата фирма се изработуваат метални огради (гелендери), метални конструкции кои се наменети за европскиот пазар. Поради тоа внимаваме особено на квалитетот, кој отпочнува при изборот на доставувачите на материјали и завршува со крајната контрола на образованите Контролори за Квалитет. Секој работен чекор е постојано контролиран и исклучуво квалитетните производи се доставуваат на купувачот. За да се обезбеди бараниот квалитет нашата фирма е сертифицирана според ISO 9001, EN1090-1 i EN1090-2 Стандардите.

Огради

Огради со вертикални профили согласно вашите барања, во сите варијанти.

Производи

Метални конструкции според вашите барања по зададени димензии по фер цена.

Услуги

Од проектирање до испорака или монтажа од страна на партнерски фирми.

Со високото ниво на задоволство на вработените и инфраструктура што нуди се, Албуна Метал Констракшн е идеалниот партнер за Вас.
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalim


Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj