Albos hem
  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Suggested results for your search terms:

  6 days a week

  Bel Lotos 1509


  • Address : Kosta Kirkov 5 lok.1
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7851 км
  • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 16:00

  Bel Lotos 1509 is a company that carries out cleaning of apartments, commercial buildings and warehouses.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1616590482_72.png?t=true&w;=300&h;=300
  6 days a week

  Bel Lotos 1509


  • Address : Kosta Kirkov 5 lok.1
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7851 км
  • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 16:00

  Bel Lotos 1509 is a company that carries out cleaning of apartments, commercial buildings and warehouses.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1616590482_72.png?t=true&w;=300&h;=300
  6 days a weekWi-Fi ZoneAirconditioned

  Serta


  • Address : Sv.Kiril i Metodij (M.H.Jasmin) 18 lok.1
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7852 км
  • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 16:00

  Since its inception, our company has been synonymous with professionalism, efficiency and integrity in the execution of services in the field of hygiene maintenance and work on height.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/578e5a97bfe52bbd352a4da40079bf9f.jpg?t=true&w;=300&h;=300
  Wi-Fi ZoneAirconditioned

  Elta engineering (Elta-inzenering)


  • Address : Mishko Mihajlovski 3-a lok.2
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7853 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 14:00

  Elta Engineering is a company whose main activity is construction craft works, complete interior design, marble laying, ceramics, plumbing, parquet and moleraire.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1569227685_0.png?t=true&w;=300&h;=300
  Map

  Министерот за земјоделство, шумарство и водостопанство, Љупчо Николовски, денеска ги додели 133-те договори, со вкупна вредност од над 1,2 милион евра, ...
  сите 25 | | | веќе видена

  Народната банка на Македонија засега нема да го следи трендот на централните банки во светот, кои од почетокот на минатиот месец првпат од јануари 2021 година ...
  сите 69 | | | веќе видена

  На официјалната веб-страницата на Европската Унија е објавен тендерот за избор на изведувач за изградба на интерконекторот за природен гас меѓу Северна ...
  сите 41 | | | веќе видена

  Министерот за финансии Фатмир Бесими, коментирајќи го буџетот за 2024 во својата последна колумна, уверува дека се за што ќе се задолжи земјата иднината ...
  сите 39 | | | веќе видена

  Login on Golden Page

  UsernamePassword  New user ? | Forgot your password? | Cancel