Albos hem
  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Suggested results for your search terms:

  6 days a week

  Bel Lotos 1509


  • Address : Kosta Kirkov 5 lok.1
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7424 км
  • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 16:00

  Bel Lotos 1509 is a company that carries out cleaning of apartments, commercial buildings and warehouses.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1616590482_72.png?t=true&w=300&h=300
  6 days a weekWi-Fi ZoneAirconditioned

  Serta


  • Address : Sv.Kiril I Metodij 18 lok.1 (M.H.Jasmin)
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7425 км
  • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 16:00

  Since its inception, our company has been synonymous with professionalism, efficiency and integrity in the execution of services in the field of hygiene maintenance and work on height.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/578e5a97bfe52bbd352a4da40079bf9f.jpg?t=true&w=300&h=300
  7 days a week

  Perfekt Cisto


  • Address : Juznomoravska brigada 2/23
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7429 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 20:00 • Sat from 10:00 to 17:00 • Sun from 10:00 to 14:00

  Service for cleaning of all types of windows: -Internal and external.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1494244836_68.png?t=true&w=300&h=300
  6 days a week

  Extra Cleaning Service


  • Address : Juznomoravska brigada 2/23 a
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7428 км
  • Working Hours: Mon - Sat from 07:00 to 17:00

  Cleaning service for all types of glass, hard and soft floors.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1510225231_59.jpg?t=true&w=300&h=300
  Map

  Време зa читање: 4 минути Народната банка на Кина (ПБОЦ) објави прашања и одговори на својата веб -страница во која се вели дека кинеските граѓани кои ...
  сите 43 | | | веќе видена

  Бизнисот на Адора инженеринг, на Чифлиганец, се проширува и во топлинската енергија. За околу 9.3 милиони евра, Чифлиганец, ја купува „Топлификација“која е во ...
  сите 29 | | | веќе видена

  Регулаторна комисија за енергетика и водни услуги (РКЕ) отпочна со постапки за одземање на лиценци на двајца снабдувачи на електрична енергија. Од таму ...
  сите 39 | | | веќе видена

  Градот и мразот се најизразени ризици во земјоделското осигурување. Во првите шест месеци годинава над 70 отсто од вредноста на сите исплатени штети во ...
  сите 50 | | | веќе видена

  Големите домашни извозни компании со доминантна приватна сопственост кои реализирале најмалку 30 проценти од своите приходи од извоз во последната фискална ...
  сите 25 | | | веќе видена

  Login on Golden Page

  UsernamePassword  New user ? | Forgot your password? | Cancel