Albis

ParkingPunojmë 7 ditë në javëAir-kondicioner

  • Adresa: F.Banjicë e poshtme
  • Vendi: Gostivar
  • Distanca: ≈7402 км

  • Telefon 2: 042 274274
  • Orari i punës: Ha - Enj nga 09:00 deri më 21:00
    Pr - D nga 08:00 deri më 21:00Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Restorant Albis organizon çdo lloj ahengu, si përjetove, dasma, synete, seminare ose takime – tek ne të gjitha ahengjet organizohen me sukses.

Ahengjet që organizojmë:
-DASMA
-FEJESA
-DARKA SOLEME
-KOKTEJE
-SEMINARE
-DITËLINDJE
-TAKIME BIZNESI

Restoranti Albis në Gostivar udhëhiqet me shumë pasion nga familja Latifi. Ne shërbejmë ushqime të shijshme tradicionale. Në kuzhinën tonë vëmendje të veçantë i kushtojmë përbërësve të freskët rajonal si dhe ushqimeve.

Për ahengjet tuaja më të bukura, në Restorantin Albis në Gostivar, do të gjeni shërbimin më të mirë, konsultime komplete dhe ambient të përgatitur në mënyrë moderne. Mos ja lini rastësisë këtë moment të veçantë! Ju keni zgjedhje, pa dallim nëse janë ahengje të vogla dhe të mëdha. Për ahengjet më të vogla, hapësira e dëshiruar mund të ndahet. Për ahengje më të mëdha në dispozicion keni 5 salla moderne, kapaciteti i të cilave është nga 45 deri 800 persona. Me kënaqësi do ju këshillojmë në lidhje me rregullimin e vendosjen e karrigeve.

Ambient i përkryer, ushqim i shijshëm dhe shërbime profesionale.
Le të jetë ahengu juaj i veçantë, shumë interesant dhe i paharruar!
më shumë

Shikoni prodhimet tona në
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj