Албис

ПаркингРаботиме 7 дена во неделатаКлиматизирано

  • Адреса: с.Долна Бањица
  • Место: Гостивар
  • Оддалеченст: ≈7830 км

  • Телефон 2: 042 274274
  • Работно време: Пон - Чет од 09:00 до 21:00
    Пет - Нед од 08:00 до 21:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1403248154_28.jpg?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Албис - Ресторан за свадби
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи