Albajrak

ParkingPunojmë 6 ditë në javëQasje në InternetWi-Fi Zonë

  • Adresa: Metodija Andonov Çento 3 (Anton Popov)
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈10686 км
  • Lokacioni: Triangla

  • Telefon 2: 02 2521119
  • Faksi: 02 2521119
  • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 18:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1550828550_78.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Themeluar në vitin 1994, Albajrak është bërë një nga kompanitë kryesore rajonale në prodhimin dhe përgatitjen e tendave dhe mushamave, me qëndrim në këmbë, një hap përpara në rrugën e saj 24 vjeçare. Objekti ynë i ri është themeluar në vitin 2017 në një sipërfaqe prej 2.500m2 me një kapacitet të madh të prodhimit vjetor prej 50,000m2 mushama kamionësh dhe më shumë se 1.000 tenda. Kompania jonë është e pajisur mjeshtërit më cilësore dhe më të mirë, ku 50% e prodhimit tonë eksportohet në BE. Albajrak prodhon, përpunon dhe monton tenda, mushama për kamionë, tenda për në shtëpi, restorante, streha, konstruksione metalike, konstruksione të veçantë të mbuluara me ceradë dhe shërbime të tjera, qëllimi i kompanisë tonë është i orientuar drejt prodhimit të Pergoleve me ndriçim, të cilat duam t'ia ofrojmë konsumatorët në mënyrën më cilësore.

Misioni: Të jemi një kompani që kupton kërkesat dhe pritshmëritë e klientëve, duke ndjekur teknologjitë globale dhe tendencat industriale.

Vizioni: Të jemi një kompani që është një simbol i besimit dhe cilësisë.
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj