Албајрак

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаДостапен интернетWi-Fi Зона

  • Адреса: Методија Андонов Ченто (Антон Попов) 3
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7428 км
  • Локација: Триангла 3 - Автокоманда

  • Телефон 2: 02 2521119
  • Факс: 02 2521119
  • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 18:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1550828550_78.jpg?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Основана во 1994, Албајрак стана една од водечките регионални компании во производство и изработка на тенди и церади, со стоење еден чекор напред во текот на своето патување од 24 години. Нашиот нов објект е основан во 2017 година во површина од 2500м2 и со голем капацитет на годишно производство од 50,000м2 церада и повише од 1000 тенди. Нашата компанија е опремена со најквалитетните и најдобрите мајстори каде 50% од нашето производство се експортира во EU. Албајрак произведува, изработува и монтира Тенди, Церади за камиони, Тенди за дома, ресторан, настершници, метални конструкции, специфични кострукции покриени со церада и други услуги, целта на нашата комапнија е насочена кон производстовото на Перголи со осветлување која сакаме да ја нудиме на клиентите на најквалитетен начин.

Мисија: Да бидеме една компанија која ги разбира барањата на клиентите и очекувањата, со следење на глобални технологии и индустриските трендови.

Визија: Да бидеме една компанија која е симбол на доверба и квалитет.
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи