Alba Ortodent • Working Hours: Mon - Fri from 10:00 to 17:00
  Sat from 10:00 to 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Suggested results for your search terms:

Parking6 days a weekWi-Fi ZoneAirconditioned

Saraj Medikal


 • Address : ul.20, s.Saraj 77
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈9436 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 20:00 • Sat from 08:00 to 14:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1590128899_41.png?t=true&w=300&h=300
Parking6 days a weekAirconditionedCards acceptedDisabled access

Nikol dent


 • Address : Majka Tereza (Vodnjanska) 5/4
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈9439 км
 • Working Hours: Mon , Wed from 13:00 to 20:00 • Tue , Thu from 09:00 to 16:00 • Fri from 13:00 to 20:30 • Sat from 09:00 to 15:00

The dental office Nikol - Dent is a private practice whose dental team sends all the most modern novelties in the field of dentistry and is trained to provide timely, professional and quality service to all its patients.

Categories:

dentists

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1389947265_14.jpg?t=true&w=300&h=300
ParkingAirconditionedCards accepted

Ortodoncija-M


 • Address : bul.Jane Sandanski 78-2/7
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈9442 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 20:00

15 years of working experience, education in the western countries, attending of professional trainings, specialization in Sofia, Florence, Prague, Lisbon, Istanbul as well attending numerous seminars, symposiums, courses and congresses in the state and in the Balkans.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1569413063_94.png?t=true&w=300&h=300
ParkingWi-Fi ZoneCards acceptedDisabled access

Ortodoncija D-r Maja


 • Address : Orce Nikolov 142
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈9438 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

Dental office specialized in orthodontics for treatment of dental - jaw irregularities with all kinds of mobile and fixed orthodontic appliances

Categories:

dentists

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1391587696_16.jpg?t=true&w=300&h=300
Map

Влошени прогнозите за македонската економија. Народната банка очекува инфлација од 8,8% и пораст на економијата од само 2,9 отсто, наспроти октомвриските ...
сите 187 | | | веќе видена

Во фаза на завршна подготовка е најголемата измена на тарифниот систем за електрична енергија од осамостојувањето до денеска и сигурно е дека ќе се воведат ...
сите 83 | | | веќе видена

Цената на бензините од ноќеска на полноќ се зголемува за 1,5 денари за литар, а дизелот поевтинува за еден денар по литар, одлучи денеска Регулаторната ...
сите 81 | | | веќе видена

Заемот од ММФ нема да биде доволен за да го покрие државниот минус, во игра повторно се враќа задолжување и со еврообврзница. Ова во својата денешна колумна го ...
сите 23 | | | веќе видена

Владејачкиот СДСМ најави нов амортизер за заштита на граѓаните и фирмите од ударот што го предизвикува економската криза. Во продолжение целото денешно ...
сите 32 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel