Al Mital

ParkingPunojmë 6 ditë në javëQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Goce Dellçev 117
  • Vendi: Strumicë
  • Distanca: ≈7970 км

  • Telefon 2: 076 453816
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 17:00
    Sh nga 08:00 deri më 13:00Foto dhe video galeri

Ал Митал e компанија која се занимава со изработка на ПВЦ и алуминиумска столарија, гаражни врати, структурални и полуструктурални фасади и сензорски врати.
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalim


Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj