Al-Go


  • Adresa: Bllagoj Gjorev 181-a
  • Vendi: Veles
  • Distanca: ≈7466 км
Kategoritë:

kiosqe dhe tobako


  • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 20:00
    Sh nga 09:00 deri më 14:00
  • Пауза: Ha - Pr nga 13:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Mapa

Италија, која е светски лидер во производство на сладолед, оваа година поради пандемијата на Ковид-19, забележа 23 отсто помала побарувачка и потрошувачка, во ...
сите 25 | | | веќе видена

Банките ширум светот се соочуваат со вкупна загуба од кредити во вредност од 2,1 трилион долари (1,66 трилиони фунти) до крајот на 2021 година како последица ...
сите 3 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj