Аквасеив

ПаркингДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Црвена Вода 31
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7423 км

  • Телефон 2: 078 488489
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/7202ed9ccf88b0d9d8114f33db691268.jpg?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

АКВАСЕИВ е специјализирана фирма која преку примена на методологии и техники за намалување на загубите на вода, нуди услуги за откривање на истекувања на цевки под притисок (водоводни и топловодни), лоцирање траса на цевки, анализа на потрошувачка на вода, мерење на проток и притисок, управување со притисок, видео инспекција на канализациони цевки, како и комплетен дизајн и реализација на проекти за намалување на загуби на вода во водоснабдителни системи. Дополнително, покрај услуги, нуди и различни уреди за заштеда на вода.

АКВАСЕИВ своите специјалистички консултантски и теренски услуги во областа на контрола на загубата на вода, како и уредите за загуба на вода, ги нуди за сите комунални претпријатија, институции и претпријатија од јавниот сектор, индустриски и комерцијални субјекти и индивидуални потрошувачи во Македонија и пошироко, во регионот.
повеќе
Цена со ДДВ:61 ден.

Адаптер за аератор

Цена со ДДВ:551 ден.

Аератор на допир за чешма

Цена со ДДВ:521 ден.

Аератор на допир за чешма

Цена со ДДВ:465 ден.

Аератор на допир за чешма

Цена со ДДВ:205 ден.

Аератор за чешма

Цена со ДДВ:465 ден.

Аератор на допир за чешма


Видете ги нашите производи на
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи