Akvarius Construction Group


 • Address : Londonska, TC Olimpiko 19 lok.16
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10682 км


  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Suggested results for your search terms:

  Metaltehna


  • Address : Kuzman Shapkarev 7
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈10679 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

  Metaltehna DOO is a company that is engaged in the production of any type of doors, fences, steel structures, etc.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1634200806_12.png?t=true&w;=300&h;=300

  Inen-decor


  • Address : Industriska zona b.b.
  • Place: Krusevo
  • Distance: ≈10737 км
  • Working Hours: Mon - Sat from 07:00 to 15:00

  35 years of experience in the production of wooden carpentery...

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1594889495_05.png?t=true&w;=300&h;=300
  Parking6 days a weekInternet accessWi-Fi ZoneAirconditioned

  Eurodoor kom


  • Address : Bursa 64/b
  • Place: Bitola
  • Distance: ≈10771 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 15:00 • Sat from 08:00 to 13:00

  We are a Macedonian company that deals with automation of entrances. The company Eurodoor in its 10 years of work is established as a synonym in Macedonia for automatic doors, behind which stands our reference. Service telephone 075/427 129; 075/427342; e-mail: info@eurodoor.com.mk; eurodoor1@gmail.com.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/bef3981564af58028ccf4b1dc0ce3b28.jpg?t=true&w;=300&h;=300
  Map

  Од задутре нема повеќе гарантирани цени на производите во маркетите. Но вицепремиерот за економски прашања Фатмир Битиќи порача дека секое нелогично ...
  сите 76 | | | веќе видена

  Три дена откако се продаде Топланата Скопје Север, сите како да се заколнати на молк околу тоа кој е купувачот на овој значаен енергетски објект во државава. ...
  сите 49 | | | веќе видена

  Податоците на бугарската Федерација на преработувачи на месо покажуваат дека близу 60% од свинското и 80% од говедското на пазарот не е домашно производство. ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Познато е кога ќе биде исплатена февруарската пензија, а од март следува ново покачување. Пензијата се очекува да биде исплатена во редовниот термин на први ...
  сите 18 | | | веќе видена

  Login on Golden Page

  UsernamePassword  New user ? | Forgot your password? | Cancel