Akva Prima

ParkingPunojmë 6 ditë në javëWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Kosovska 2
  • Vendi: Tetovë

  • Telefon 2: 078 272309
  • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1625038191_48.jpeg?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Овластени дистрибутери на минерална вода и пиво:
-Jelen Pivo
-Stella Artois
-Becks
-Staropramen
-Kamenitza
-Corona
-Evina
më shumë

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj