Аква Прима

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Косовска 2
  • Место: Тетово

  • Телефон 2: 078 272309
  • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1625038191_48.jpeg?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Овластени дистрибутери на минерална вода и пиво:
-Jelen Pivo
-Stella Artois
-Becks
-Staropramen
-Kamenitza
-Corona
-Evina
повеќе

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи