Akva planet

ParkingWi-Fi ZonëPunojmë 7 ditë në javëAir-kondicionerPaqesë me kartela kreditoreDërgesë

  • Adresa: Bul.Partizanski Odredi 91
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈9441 км

  • Telefon 2: 02 3077007
  • Faksi: 02 2040252
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 20:00
    Sh nga 07:30 deri më 19:00
    D nga 08:00 deri më 12:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1524561703_45.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Servisim, montim dhe mirëmbajtje e instalimeve hidraulike, është motoja dhe baza e krijimit të AKUA PLANET. Ky zanat, si traditë familjare është forca lëvizëse e kompanisë tonë. Përvoja që fituam gjatë punës në këtë fushë, na tregoi rrugën që në përgjithësi t'i shohim nevojat e klientëve tanë të çmuar për shërbime komplete. Këtu është dhe ekipi ynë që ju qëndron në dispozicion me përvojën dhe njohuritë e tij dhe do t'ju ndihmojë të bëni zgjidhjen e duhur, që në tërësi do t'i plotësojë nevojat tuaja.


Tek ne mund të gjeni një zgjedhje të madhe galanterie dhe pajisje për rregullim të banjove nga prodhuesit më të njohur në Europë, në kuadër të përpjekjeve tona për t'u siguruar blerësve tanë një vend ku do të mund të gjejnë sa më shumë material dhe pajisje që u nevojiten gjatë kryerjes së çfarëdo pune ndërtimtare, me çmim të arsyeshëm që është shumë e rëndësishme, në afërsi të tyre. Ne e zgjeruam gamën e produkteve dhe shërbimeve që i ofrojmë me hapjen e magazinës së materialeve që gjenden në sallonet tona të shitjes.


Përveç kësaj AKUA PLANET ka prodhim të p.e folive për nevojat e ndërtimtarisë dhe industrisë, si dhe shitja e streç folisë.
Me qëllim që t'i plotësojmë dëshirat dhe nevojat tuaja sa më profesionalisht, kemi persona të specializuar - arkitektë, inxhinierë të diplomuar që posedojnë licencën ("B") për projektim dhe zbatim.
AKUA PLANET ka një ekip prej më shumë se 10 hidroinstalues me përvojë, të cilët janë këtu për servisim dhe montim të hidroinstalimeve, kur ndërtoni apo rinovoni hapësirën tuaj të punës dhe të jetesës, si dhe kur do t'ju paraqiten problem në rrjetin hidraulik.


AKUA PLANET kryen renovim komplet të apartamenteve, hapësirave të punës , etj. Projektimi përfshin dhe animacion tredimensional (skicë) me të cilën fitoni një pamje më të qartë të hapësirës tuaj para kryerjes së punimeve në të.
më shumë
Retail Price - VAT Included:10.700 MKD

Мијалник Connect Cube 55cm

Retail Price - VAT Included:4.000 MKD

Мијалник Connect Cube 55cm

Retail Price - VAT Included:3.200 MKD

Мијалник Connect Cube 55cm

Retail Price - VAT Included:6.200 MKD

Мијалник Connect Cube 55cm

Retail Price - VAT Included:14.300 MKD

Мијалник Connect Cube 55cm

Retail Price - VAT Included:12.000 MKD

Мијалник Connect Cube 55cm

Retail Price - VAT Included:4.300 MKD

Мијалник Connect Cube 55cm

Retail Price - VAT Included:16.400 MKD

Моноблок Eurovit


Shikoni prodhimet tona në
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj