Аква Дејон плус

Wi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: ул.27 бр.1-а нас.Илинден
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7862 км
  • Локација: нас.Илинден

  • Телефон 2: 070 277141
  • Работно време: Пон - Пет од 07:30 до 15:30Фото и видео галерија

Аква Дејон Плус е компанија со производна дејност во областа на прехрана и хемија.

Производи:
• Антифриз ЕКО (-40 и концентрат) во пакувања од 1 кгр, 3 кгр, 5 кгр, 10 кгр и 200 кгр.
• Зимска течност до -22 во различно пакување.
• Антифриз Г12 од италијанско потекло во различно пакување.

Аква Дејон Плус произлегува од Аква Дејон, компанија која постои од 1996 година и е препознатлива на територијата на цела држава по квалитетот на своите производи и услуги.
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи