Аква Бренд


  • Адреса: бул.Александар Македонски 1-а
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7429 км


//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1601637866_1.png?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Аква Бренд е интернационална компанија која се занимава со производство на филтри за произведување на здрава и чиста вода. Идеjата на компанијатa е да обезбети комплетно чиста вода во сите домаќинства.

Аква Бренд има ексклузивно застапништво, на нашиот партнер АкваФилтерс од Америка, за целиот пазар на Македонија. АкваФилтерс е интернационална организација која се занимава со промовирање на производи за здрава и чиста вода. Формирана е во 1995 год. во Америка од страна на лекари и експерти кои се занимавале долго време со испитувања и практично имале искуство во користење на активниот јаглен во водата и третман на отпадните води за да се остранат органските загадувања и хлорот.
повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи