Активен живот


 • Адреса: Иво Лола Рибар 244
 • Место: Тетово
Дејности:

здруженија  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Буџетирањето ќе се врши според резултатите и мерењето на нивната успешност преку индикатори (Key Performance Indicators), предвидува новиот Закон за буџети, ...
  сите 56 | | | веќе видена

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи