Aksel

Qasje në InternetWi-Fi ZonëPunojmë 7 ditë në javëAir-kondicioner

  • Adresa: Shirok Sokak 131
  • Vendi: Manastir
  • Distanca: ≈7480 км

  • Orari i punës: Ha - Sh nga 10:00 deri më 22:00
    D nga 12:00 deri më 22:00Светскит бренд "Аxel" за прв пат во Македонија и во Битола. За неговото отворање е заслужна фирмата "My shoes group" чиј ексклузивни претставници се бутиците "Axel" и "Adam’s shoes". Бутик по светски терк и стандарди.

Уште со влегувањето во бутикот во очи ни паѓаат боите кои се природни и некако посебни заради квалитетот на материјалите. А материјалите високо квалитени и природни во кои доминира памукот, потоа софистицирана синтетичка свила и други кои се резултат на современа и висока технологија на текстилната индустрија. Моделите уникатни оригинални по последни модни трендови и бои.

Има и многу модели на панталони во најразлични модели и бои, кошули и јакни. Сите модели се во различни стилови од тренди, романтичен, "кежуал" и спортски. Секоја жена во зависност од стилот ќе заблеска во овие модели. Тука се и модните додатоци и акцесоари на женски чанти, ешарпи, каиши и висококвалитетна бижутерија. А гардеробата може да ја надополнат со модели од линијата на обувки - чевли, сандали, еспадрили. И во нив доминираат преубавите бои и квалитетни материјали.

Би ја нагласиле и модната линија на "Axel girl" со модели и бои како и женските модели така да мајките со своите ќерки можат да се облечат во стил и тон кој се надополнува, а тоа е моден тренд хит во светот кој го воведија селебрити личностите.

Стилот на светскиот бренд "Axel" е посебен, препознатлив, оригинален стил.
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalim


Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj